', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Menu

Prawie kolorowe

Jak zmienić swoje życie? Moje się zmienia. Nie w mojej głowie, a w realu. Sposób jest prosty. Uwierz, że wszystko zależy od ciebie

gdy zamykają się jedne drzwi

szaryswit13

Ludzie, których spotykasz, mogą ci dać energię dobrą albo złą. Mogą cię - świadomie lub nie - popchnąć do zmiany, naprowadzić na coś nowego. Ale są i tacy, którzy ściągają w dół, tylko o nich nie będzie, bo i po co.oka

W ten weekend spotkałam takich, którzy dali mi do myślenia - bo robią fajne rzeczy, bo zmienili się i są szczęśliwi lub wprost przeciwnie - spotkała ich tragedia, ale to, jak sobie z nią radzą, daje wiarę i energię. Może dzieje się tak, bo sama wciąż szukam, albo - co właśnie przeczytałam tu - próbuję stworzyć siebie na nowo. 

 

Kim chcę być? Wiem. Co chcę robić? Wiem. Gromadzę energię, buduję wiarę, myślę pozytywnie. Po ostatnich doświadczeniach chcę wrócić do tego, o czym zawsze myślałam. Bo te ostatnie doświadczenia pokazały, że to ważne i nie mogę odpuścić. Zamienniki są może dobre w aptece, w życiu długo się na nich nie pojedzie.

Dziś jedna z tych spotkanych znajomych powiedziała mi: gdy zamykają się jedne drzwi, otwierają się inne. Wierzę, że tak jest.

© Prawie kolorowe
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci